top of page

Şirinevler Veteriner

Konum: Haznedar, Şevketdağı Cd. No: 22, 34400 Güngören/İstanbul, Turkey

Neden MeydanPark Veteriner Kliniği?

  • Ailemizin Bir Parçası Gibi: Biz burada, MeydanPark'ta, evcil hayvanlarınızı sadece birer hasta olarak değil, kendi ailemizin bir parçası gibi görüyor ve ona göre davranıyoruz. Her bir misafirimizi, kendi petimizmiş gibi sevgiyle karşılıyoruz.

  • Uzman ve Tecrübeli Kadro: Alanında uzman veteriner hekimlerimiz ve deneyimli yardımcı personelimizle, evcil hayvanınızın sağlık ve mutluluğunu en üst seviyeye taşımak için çalışıyoruz.

  • Kapsamlı Hizmetler: Rutin kontrol ve aşılamalardan, acil müdahalelere, diş bakımından cerrahi işlemlere kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Tüm ihtiyaçlarınız için tek adresiniz olmayı hedefliyoruz.

  • Modern Tesisler: Son teknoloji ekipmanlarımız ve hijyenik, konforlu bekleme ve muayene odalarımızla, hem sizin hem de petinizin rahatını düşünüyoruz.

meydanpark-veteriner-kedi-muayene.webp
meydanpark-veteriner-tavsan.webp
meydanpark-veteriner-kopekler.webp
meydanpark-veteriner-kopek.webp

Sizleri de Aramızda Görmek İsteriz!

​MeydanPark Veteriner Kliniği olarak, Şirinevler ve çevresindeki tüm evcil hayvan sahiplerini, tüylü dostlarınızla birlikte sıcak bir ortamda ağırlamaktan mutluluk duyarız. Sağlık, mutluluk ve daha fazlası için bize ulaşın, çünkü burada her şey sevdiklerinizin iyi olması için!

bottom of page