top of page

Haznedar'da Kaliteli Veteriner Hizmeti

Güngören'in Haznedar mahallesinde yer alan MeydanPark Veteriner Kliniği olarak, evcil hayvanlarınızın sağlığını korumak ve geliştirmek için geniş kapsamlı veteriner hizmetleri sunmaktayız..

 

Rutin sağlık kontrolleri, aşılama programları ve erken teşhis yöntemleriyle, evcil dostlarınızın uzun ve sağlıklı bir yaşam sürdürmelerini hedefliyoruz. Kapsamlı kan testleri, idrar analizi, tiroid testleri ve sitoloji çalışmaları gibi tanı hizmetleriyle evcil hayvanınızın içsel sağlığını da gözetiyoruz.

meydanpark-veteriner-kopek.webp
meydanpark-veteriner-kedi.webp
meydanpark-veteriner-kedi2.webp

Sizden Gelen Olumlu Dönüşler

Veteriner Kliniğimize gelip tedavi hizmetlerimizden faydalandıktan sonra memnuniyetlerini belirten kişilerin yorumları bizim için her zaman değerli olmuştur. Bu yorumlar, hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmemiz için bize ilham ve motivasyon kaynağı olmaktadır.

Tüm ekibinize ve özellikle Meftun Hocamıza teşekkür ediyoruz..iyi ki varsınız.. 15 yasinda kızımı tekrar hayata dondurdunuz..Her eve lazım..🍀🐶❤

Nesli S.

Bacağında kırık olan muhabbet kuşumuz Limon un riskli olan operasyonunu başarı ile gerçekleştiren Meftun hoca ve ekibine teşekkür ediyoruz. Gönül rahatlığıyla canlarınızı teslim edebilirsiniz..

Agah P.

Kedimizin aşıları ve kontrolleri için sürekli gidiyoruz çok memnunuz, kısırlaştırma operasyonunu da gerçekleştirdik. Sağolsun Meftun bey çok ilgili, gözümüz arkada kalmıyor.

Ersel E.

bottom of page