top of page
Şirinevler Veteriner: İletişim

Marmara Cad . üzerinde 15 Temmuz Şehitler Parkını geçince ilk sokaktayız...

Güngören Gençosman'da Profesyonel Evcil Hayvan Veterineri

MeydanPark Veteriner Kliniği, Güngören Gençosman mahallesinde oturan dostlarımız için profesyonel tedaviler sunmaya devam ediyor. Haznedar, Şevket Dağ Caddesi No: 22 adresinde bulunan kliniğimiz, evcil hayvan sahipleri için kolay ulaşılabilir konumdadır.

meydanpark-veteriner-kopekler.webp
meydanpark-veteriner-tavsan.webp
meydanpark-veteriner-kedi-muayene.webp

Neden MeydanPark Veteriner Kliniği?

1-Sıcak Bekleme Alanı

Evcil dostlarımızın ve sizin rahatınız için özenle tasarlanmış bekleme alanımız, sıcak bir karşılama sunuyor. Rahat koltuklar, ferah bir klinik ortamı ve evcil dostlarınız için özel alanlar, geçireceğiniz zamanı keyifli hale getiriyor. Evcil dostlarımızın rahatı ve güvenliği bizim için her zaman birinci öncelik.

2- Evcil Hayvan Ebeveynlerinin Memnuniyeti

Muhabbet kuşumuz patinin sağlığına kavuşması için değerli meydanpark veteriner kliniğine sevgi ve ilgi dolu yaklaşımına sonsuz teşekkürlerim.

Yıldız T.

Güngören de daha öncegittiğim veterinerler gibideğil birhayvansever olaraktavsiye ederim. Tedavide başarılılar.

Yüksel S.

Güleryüzlü , profesyonel tecrübeleri ve tüm teknik cihaz donanımları ile, evcil hayvanlarınızı rahatlıkla emanet, tedavi ve bakımını yaptırabileceğiniz, bir klinik. Ben çok memnun kaldım. Tavsiye ederim 👍

Adem E.

3-Özel Eğitimli Ekip Arkadaşlarımız

Kliniğimizde çalışan personeller evcil hayvanlarınızın davranışsal problemlerini anlayıp çözüm üretebilecek eğitim ve donanıma sahiptir.Hekimlerimiz ve diğer ekip arkadaşlarımız stres, kaygı veya agrasyon gibi davranışsal sorunları profesyonel yaklaşımlarla ele alır ve sizlere bu konuda yardımcı olur.

4-Teknolojik İmkanlar

Kliniğimizde, hayvan sağlığı alanındaki en son gelişmeleri takip ederek, pet sahiplerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda, kliniğimizde aşağıdaki teknolojik araçları ve tedavi yöntemlerini kullanıyoruz.

  • Ultrason, röntgen, MR, tomografi gibi görüntüleme cihazları: Hayvanların iç organlarını ve hastalıklarını görüntülemek için kullanıyoruz.

  • Lazer tedavisi: Ağrı tedavisi, yara iyileşmesi, cilt hastalıklarının tedavisi gibi amaçlar için kullanıyoruz.

  • Endoskopi: Sindirim sistemi hastalıklarının teşhisi ve tedavisi için kullanıyoruz.

5-Gençosman'da Yaşayan Dostlarımız İçin Hızlı Ulaşım

Kliniğimiz, Gençosman Mahallesinde evcil hayvanlarınızın sağlık ve refahı için çalışan, her zaman profesyonel hizmet veren bir veteriner kliniğidir.

İletişim numaramız: 0212 923 02 03

Adresimiz: Haznedar, Şevket Dağ Cd. No: 16/B, 34400 Güngören/İstanbul

bottom of page