top of page
Şirinevler Veteriner: İletişim

Marmara Cad . üzerinde 15 Temmuz Şehitler Parkını geçince ilk sokaktayız...

Akıncılar Mahallesi'nde Pet Sahipleri için Veteriner Hizmeti

Güngören Akıncılar Mahallesi'ndeki evcil hayvan sahipleri için rutin veteriner kontrolleri, sevimli dostlarınızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesinin temelidir.Evcil hayvanlarımız, ailemizin sevgili üyeleri olarak, en iyi sağlık hizmetini hak ederler. Meydan Park Veteriner Kliniği olarak, bu ihtiyaçların farkındayız ve her evcil hayvana özel, kapsamlı veteriner hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

meydanpark-veteriner-kopek-2.webp
meydanpark-veteriner-kedi-3.webp
meydanpark-veteriner-kopek.webp

Rutin Veteriner Kontrollerinin Önemi

Evcil hayvanınızın sağlığı, düzenli veteriner kontrolleriyle korunur. Bu kontroller, erken teşhis ve önleyici sağlık bakımının temelini oluşturur. Modern tıbbi ekipmanlarımızla, her türlü duruma hızlı ve etkin çözümler sunabilmekteyiz. Rutin kontroller, aşılamalar, tıbbi tedaviler ve gerekirse cerrahi müdahaleler, evcil hayvanınızın uzun ve sağlıklı bir hayat sürmesi için kritik öneme sahiptir.

Tüm ekibinize ve özellikle Meftun Hocamıza teşekkür ediyoruz..iyi ki varsınız.. 15 yasinda kızımı tekrar hayata dondurdunuz..Her eve lazım..🍀🐶❤

Nesli S.

Bacağında kırık olan muhabbet kuşumuz Limon un riskli olan operasyonunu başarı ile gerçekleştiren Meftun hoca ve ekibine teşekkür ediyoruz. Gönül rahatlığıyla canlarınızı teslim edebilirsiniz..

Agah P.

Kedimizin aşıları ve kontrolleri için sürekli gidiyoruz çok memnunuz, kısırlaştırma operasyonunu da gerçekleştirdik. Sağolsun Meftun bey çok ilgili, gözümüz arkada kalmıyor.

Ersel E.

Aşı Takvimi ve Sağlık Kontrolleri

Evcil hayvanınızın aşı takvimine uyum sağlamak, enfeksiyonlara karşı korunmasının en güvenli yoludur. Özellikle kuduz gibi zorunlu aşılar, hem evcil hayvanınızın hem de toplumun sağlığı için hayati önem taşır. Ayrıca, distemper ve hepatit gibi hastalıklara karşı aşılar, evcil hayvanınızın bağışıklık sistemini güçlendirir ve sağlık risklerini azaltır.

Evcil Hayvanların Genel Sağlık Durumu

Veteriner hekimlerimiz, evcil hayvanınızın genel sağlık durumunu göz önünde bulundurarak, onlara en uygun bakım ve tedaviyi sunar. Evcil hayvanlarınızın sağlık kontrollerinin düzenli olarak yapılması, olası sağlık sorunlarının erken teşhisini ve etkin müdahaleyi sağlar.

Veteriner Kliniğimize Ulaşım

Meydan Park Veteriner Kliniği olarak, Güngören Akıncılar Mahallesi'nde yaşayan tüm evcil hayvan sahiplerini, sevimli dostlarınız için düzenli muayeneler yaptırmaya davet ediyoruz. Unutmayın onların sağlığı ve mutluluğu için buradayız...

İletişim numaramız 0212 923 02 03, adresimiz Haznedar, Şevket Dağ Cd. No: 16/B, 34400 Güngören/İstanbul 

meydan-park-veteriner-dis-cekim.webp
bottom of page